Наращивание ногтей гелем м-р Черпанова гора в Киеве

  10
  На карте0
  Все места
  Выбрать время
  Здесь можно выбрать дату, время и записаться на услугу онлайн
  Салон красоты
  Киев, ул. В.Тютюника, 5Вдо 21:00
  Отзыв. Любимый салон. Крашу и стригу волосы только здесь!
  Еще
  Отзывы30
  Салон красоты
  Киев, ул. Госпитальная, 2до 21:00
  Отзыв. Зашла совсем случайно, можно сказать -проходила мимо...))) Сделала окрашивание и укладку, перед этим очень переживала, но очень осталась довольна!!! Всем девушкам рекомендую! И цены лояльные как для центра! Очень уютная и теплая атмосфера! Спасибо!
  Еще
  Салон красоты
  Киев, пл. Спортивная, 1а
  Отзыв. Вперше в житті пишу негативний відгук, і щоб мене до цього довести - потрібно було дуже "постаратися" :( В обідню перерву, оскільки я працюю в Гулівері, де і знаходиться салон "Сад Краси", забігла зробити легку зачіску - плетіння, зібрати волосся під колосок і у невеличкий пучок ззаду. Що може бути простішим для перукаря? Єдине, про що я попросила - це вкластися у 40 хвилин, оскільки за годину у мене починалася важлива зустріч. Через 40 хвилин я була в шоці - моє волосся досі було розпатлане, а перукар перебирала прядки, не знаючи, що робити, ніби вона взялася за чуже волосся взагалі вперше в житті! Нагадавши про час, я майже благала зробити вже хоч що-небудь! Нашвидкоруч мені скрутили на голові "що-небудь", 10 хвилин шукали шпильки по усім столам, щоби то "щось" закріпити, шпильки не тримали, я була на межі вибуху! За годину "роботи" я вибігла на зустріч, заплативши 600 грн. ні за що! Поки добігла до зустрічі, на яку я, звичайно, запізнилася, половина шпильок розсипалися, а до вечора від цього "шедевру" не залишилось нічого. Такого непрофсіоналізму і байдужості до клієнта я ще просто ніде і ніколи не бачила. Нікому не раджу відвідувати цей салон, не втрачайте свій час і гроші!
  Еще
  Киев, бульвар Леси Украинки, 24Бдо 20:00
  Отзыв. Прекрасный, Волшебный Мастер и отличный человек!
  Еще
  Салон красоты
  Киев, пл. Спортивная, 1адо 21:00
  Салон красоты
  Киев, ул. Госпитальная, 2до 21:00
  Салон красоты
  Киев, бул. Леси Украинки, 4до 20:00
  Салон красоты
  Киев, бул. Леси Украинки, 8до 22:00
  Отзыв. Затишний сучасний салон, куди хочеться повертатися. Професійні майстри своєї справи завжди виправдовують мої очікування! Обслуговування, косметичні засоби, обладнання - все на високому рівні за досить демократичну ціну. Ідеальне місце для підняття собі настрою!
  Еще
  Салон красоты
  Киев, ул. Евгения Коновальца, 33до 21:00
  Салон красоты
  Киев, б-р Леси Украинки, 12до 21:00
  Все фильтры
  Время работы
  Не выбрано
  Метро
  Не выбрано
  Район
  Не выбрано
  Микрорайон
  Не выбрано
  Парковка
  Не выбрано
  Этот сайт использует cookies
  Понятно