Мелирование волос возле метро Дворец спорта в Киеве

  16
  На карте0
  Все места
  Выбрать время
  Здесь можно выбрать дату, время и записаться на услугу онлайн
  Салон красоты
  Киев, ул. Шелковичная, 38с 10:00
  Отзыв. Коли хочеться най-най-найкращого- то це сюди.. тому що на висоті не тільки професіоналізм в роботі, він беззаперечний. І манікюр-педикюр, і все, що можна вигадати з волоссям, і масажі, і косметологія.. Головне в них- це ставлення до людей!! Коли приходиш з поганим настроєм- а виходиш красива і окрилена!!! Успіху і процвітання!!
  Еще
  Студия красоты
  Киев, ул. Антоновича, 21ас 09:00
  Салон красоты
  Киев, пл. Спортивная, 1а
  Отзыв. Вперше в житті пишу негативний відгук, і щоб мене до цього довести - потрібно було дуже "постаратися" :( В обідню перерву, оскільки я працюю в Гулівері, де і знаходиться салон "Сад Краси", забігла зробити легку зачіску - плетіння, зібрати волосся під колосок і у невеличкий пучок ззаду. Що може бути простішим для перукаря? Єдине, про що я попросила - це вкластися у 40 хвилин, оскільки за годину у мене починалася важлива зустріч. Через 40 хвилин я була в шоці - моє волосся досі було розпатлане, а перукар перебирала прядки, не знаючи, що робити, ніби вона взялася за чуже волосся взагалі вперше в житті! Нагадавши про час, я майже благала зробити вже хоч що-небудь! Нашвидкоруч мені скрутили на голові "що-небудь", 10 хвилин шукали шпильки по усім столам, щоби то "щось" закріпити, шпильки не тримали, я була на межі вибуху! За годину "роботи" я вибігла на зустріч, заплативши 600 грн. ні за що! Поки добігла до зустрічі, на яку я, звичайно, запізнилася, половина шпильок розсипалися, а до вечора від цього "шедевру" не залишилось нічого. Такого непрофсіоналізму і байдужості до клієнта я ще просто ніде і ніколи не бачила. Нікому не раджу відвідувати цей салон, не втрачайте свій час і гроші!
  Еще
  Мастерская красоты
  Киев, ул. Шелковичная, 38с 07:00
  Отзыв. Уютное, приятное место. Чай, кофе предлагают. Мастер вежливый и приятный. Давно хожу на стрижку и покраску к мастеру Алёне. Очень нравится. Ребёнка тоже стрижём там.
  Еще
  Салон красоты
  Киев, ул. Антоновича, 24ас 09:00
  Салон красоты
  Киев, ул. Крещатик, 46ас 10:00
  Салон красоты
  Киев, ул. Пушкинская, 25ас 10:00
  Салон красоты
  Киев, ул. Круглоуниверситетская, 6с 09:00
  Салон красоты
  Киев, ул. Рогнединская, 1/13с 08:00
  Салон красоты
  Киев, ул. Шота Руставели, 29с 09:00
  Все фильтры
  Время работы
  Не выбрано
  Метро
  Не выбрано
  Район
  Не выбрано
  Микрорайон
  Не выбрано
  Парковка
  Не выбрано
  Этот сайт использует cookies
  Понятно