Окрашивание омбре

  Окрашивание омбре возле метро Дворец спорта в Киеве

  10
  Круглосуточно
  Wi-Fi
  Кондиционеры
  Оплата пластиковой картой
  На карте0
  Салон красоты
  Киев, ул. Антоновича, 19/21с 10:00
  Отзыв. Ценю этот салон за мастерство его сотрудников и бываю в нём часто. Маникюр делают тут безупречно, а причёски просто уникальные и выгляжу я всегда ухоженной и красивой. Спасибо!
  Еще
  7 отзывов
  Салон красоты
  Киев, ул. Госпитальная, 2с 09:00
  Отзыв. Очень хороший салон, тем более когда находится в твоем же доме. Спасибо за мастерство))
  Еще
  Салон красоты
  Киев, ул. Пушкинская, 32а
  Отзыв. Затишно, атмосферно.
  Еще
  Салон красоты
  Киев, пл. Спортивная, 1a
  Отзыв. Вперше в житті пишу негативний відгук, і щоб мене до цього довести - потрібно було дуже "постаратися" :( В обідню перерву, оскільки я працюю в Гулівері, де і знаходиться салон "Сад Краси", забігла зробити легку зачіску - плетіння, зібрати волосся під колосок і у невеличкий пучок ззаду. Що може бути простішим для перукаря? Єдине, про що я попросила - це вкластися у 40 хвилин, оскільки за годину у мене починалася важлива зустріч. Через 40 хвилин я була в шоці - моє волосся досі було розпатлане, а перукар перебирала прядки, не знаючи, що робити, ніби вона взялася за чуже волосся взагалі вперше в житті! Нагадавши про час, я майже благала зробити вже хоч що-небудь! Нашвидкоруч мені скрутили на голові "що-небудь", 10 хвилин шукали шпильки по усім столам, щоби то "щось" закріпити, шпильки не тримали, я була на межі вибуху! За годину "роботи" я вибігла на зустріч, заплативши 600 грн. ні за що! Поки добігла до зустрічі, на яку я, звичайно, запізнилася, половина шпильок розсипалися, а до вечора від цього "шедевру" не залишилось нічого. Такого непрофсіоналізму і байдужості до клієнта я ще просто ніде і ніколи не бачила. Нікому не раджу відвідувати цей салон, не втрачайте свій час і гроші!
  Еще
  Киев, ул. Дарвина, 1
  Отзыв. Записалась в салон на наращивание ногтей акрилом. Очень понравилась и администратор и мастер. Девочки культурные, грамотные. Наращивание было выполнено как и полагалось, за час. Получилось очень аккуратно и красиво, мастер учла мои пожелания. Хожу уже 2 недели с красивыми ноготками, ничего не откололось и не сломалось. Работа сделана качественно.
  Еще
  Салон красоты
  Киев, ул. Большая Васильковская, 21с 10:00
  Салон красоты
  Киев, бул. Леси Украинки, 4с 10:00
  Студия красоты
  Киев, ул. Антоновича, 21ас 09:00
  Студия красоты
  Киев, ул. Пушкинская, 21с 10:00
  Салон красоты
  Киев, ул. Госпитальная, 2с 09:00
  Все фильтры
  Время работы
  Не выбрано
  Метро
  Не выбрано
  Район
  Не выбрано
  Микрорайон
  Не выбрано
  Парковка
  Не выбрано