Перехрест Олена

  Дерматовенеролог, Косметолог
  Стаж 20 лет  •  Высшая категория
  Sandler Wellness & Aesthetics
  Киев, ул. Московская, 23
  до 21:00

  Вже 20 років активно займається діагностикою і лікуванням шкіри, а також anti-age терапією, яка дає можливість повністю проаналізувати клієнта, його обмін речовин, слабкі та сильні сторони.
  Пройшла спеціальні курси «Anti-aging medicine: functional approach», які дають можливість фахівцеві комплексно підходити до anti-age терапії кожного конкретного клієнта, враховуючи не лише зовнішні прояви старіння, але і внутрішні.

  Сертифікований фахівець з SMAS-ліфтингу на апараті Ulthera System, про що свідчить нагорода «Кристал Ultherapy» від Merz Institute of Advanced Aesthetics.
  Постійно відвідує профільні конференції, підвищує свою кваліфікацію й увесь час знаходиться в гущі подій, пов'язаних з новими технологіями в естетичній медицині та косметології.

  «Еволюція в косметології в Sandler — це взаємозв'язок косметології та загальної профілактики старіння організму, враховуючи генетичну схильність і існуючі захворювання. Це вихід на новий рівень – можливість створення індивідуальних програм оздоровлення і профілактики старіння».

  Поделитесь мнением
  ОтличноОчень хорошоНеплохоПлохоУжасно
  Где вас обслуживали?
  Добавить фото
  Нажимая кнопку «Написать отзыв», вы принимаете Правила размещения комментариев и даете согласие на обработку своих персональных данных.
  Этот сайт использует cookies
  Понятно